Zawody w piłkę siatkową o Puchar Dyrektora Szkoły

W grudniu w naszej szkole odbywały się Zawody w piłkę siatkową o Puchar Dyrektora Szkoły. Do zawodów przystąpiło ponad 20 drużyn reprezentujące poszczególne klasy. 20 grudnia w finale zagrali zawodnicy z następujących klas : III G, II B, IV Dr, IV C. Mistrzami Zespołu Szkół Budowlanych o Puchar Dyrektora Szkoły została drużyna z klasy IV Dr, drugie miejsce kl. IV C, trzecie III G i czwarte II B. Najlepszym siatkarzem zawodów został Michał Lamparski z IV Dr.

Czytaj więcej!

Turniej Counter-Strike’a

TURNIEJ COUNTER – STRIKE’A

Uczniowie klasy II C zapraszają społeczność uczniowską do wzięcia udziału w międzyszkolnym turnieju COUNTER – STRIKE’A 1.6. Turniej rozgrywany będzie na wylosowanych przed rozgrywką mapach ESL.

WYMAGANIA:

  • 5 graczy z jednej klasy
  • obowiązkowe słuchawki (marka dowolna)
  • dla chętnych swój sprzęt (mysz, klawiatura, mikrofon, podkładka, CFG-swoje ustawienia gry)
Zapraszamy do wspólnej zabawy. Dla zwycięzców przewidywane są nagrody rzeczowe. Zgłoszenia drużyn prosimy składać do pani profesor Katarzyny Filipkowskiej.

Czytaj więcej!

Wampiriada - podaruj siebie innym

Podaruj siebie innym - tak brzmiało hasło Wampiriady, która po raz dziesiąty odbyła się w Zespole Szkół Budowlanych. Akcja przeprowadzona została 20 grudnia 2012 w dwóch salach lekcyjnych przekształconych na gabinet badań i miejsce, w którym na czterech stanowiskach pobierano krew. Inicjatorem akcji były z nauczycielki Magdalena Popielewska i Anna Szymczyk. Uczniowie po zabiegu otrzymali czekolkady, soki i zostali zwolnieni z zajęć.

Czytaj więcej!

Harmonogram zajęć w czasie ferii zimowych 2013

HARMONOGRAM ZAJĘĆ W ZESPOLE SZKÓŁ BUDOWLANYCH W CZASIE FERII ZIMOWYCH
od 14.01.2013 r. - 27.01.2013 r. w godz. 10.00-12.00

Czytaj więcej!

Zebranie z rodzicami i "Wieczór Talentów"

W czwartek 10 stycznia o godz. 16.30 odbędzie się zebranie z rodzicami.

Po zebraniu z rodzicami, o godzinie 17.45, w świetlicy szkolnej odbędzie się „WIECZÓR TALENTÓW”. Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców.

Również po zebraniu, o godzinie 17.30, odbędzie spotkanie szkoleniowo-informacyjne w ramach programu profilaktycznego Zespołu Szkół Budowlanych. W trosce o harmonijny rozwój i bezpieczeństwo naszych uczniów zapraszamy Rodziców na spotkanie profilaktyczne, podczas którego będzie mowa o: nieuzasadnionej absencji, przemocy rówieśniczej – w tym cyberprzemocy, substancjach psychoaktywnych – w tym alkoholu, farmaceutykach, dopalaczach, narkotykach. Spotkanie będzie prowadzone przez panią pedagog.

Czytaj więcej!