II etap konkursu Genius Welconomy

Krótkie sprawozdanie z przebiegu II etapu konkursu Genius Welconomy odbywającego się w ramach kongresu ekonomicznego Forum Welconomy.

Czytaj więcej!

Tajniki wiedzy o gospodarce i nie tylko

Dnia 14 III 2024 odbędzie się kolejna edycja konkursu Genius Welconomy.

Czytaj więcej!

WELCONOMY GENIUS – II edycja konkursu

Dnia 15 marca 2023 r. w Zespole Szkół Budowlanych odbyła się druga edycja konkursu wiedzy o gospodarce „Welconomy Genius”.

Czytaj więcej!

REGULAMIN KONKURSU WELCONOMY GENIUS 2023

REGULAMIN KONKURSU WELCONOMY GENIUS 2023

Czytaj więcej!

„Welconomy Genius”

Dnia 28 kwietnia 2022 r. odbył się w wytypowanych szkołach w województwie kujawsko-pomorskim, konkurs wiedzy o gospodarce „Welconomy Genius”, zorganizowany przez Stowarzyszenie "Integracja i Współpraca", które powołało Komitet Organizacyjny z siedzibą w Zespole Szkół Budowlanych w Bydgoszczy.
Patronat honorowy konkursu objął Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Wyniki już niedługo...Rozdanie nagród laureatom, odbędzie się podczas XXIX edycji Welconomy Forum in Toruń, 30 maja 2022r.

Czytaj więcej!

WELCONOMY GENIUS 2022 I SUKCES UCZNIA BUDOWLANKI

XXIX forum gospodarcze Welconomy (30-31 maja), reprezentanci instytucji rządowych, samorządowych, eksperci, przedsiębiorcy i naukowcy spotykają się w Toruniu. Wśród tych znamienitych, uczniowie szkół województwa kujawsko-pomorskiego, którzy w ramach FORUM, wzięli udział w pierwszym konkursie dla młodych przedsiębiorców - WELCONOMY GENIUS. Sukces ucznia BUDOWLANKI

Czytaj więcej!