Szkoła Otwarta i Tolewancyjna

Zapraszamy do udziału w konkursie "Mapa Tolerancji 3. W świecie memów".

Czytaj więcej!

"Pomóż ocalić życie bezbronnemu"

W imieniu Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka, organizatora corocznego konkursu dla młodzieży w wieku od 14 do 19 lat o nagrodę im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "Pomóż ocalić życie bezbronnemu".

Czytaj więcej!

100 KOTYLIONÓW NA 100. URODZINY POLSKI!!!

Z okazji zbliżającej się 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę zapraszamy do wszystkich przedszkolaków do wzięcia udziału w konkursie 100 KOTYLIONÓW NA 100. URODZINY POLSKI!!!

Czytaj więcej!

Konkurs ALFIK MATEMATYCZNY

Zapraszamy do udziału w konkursie ALFIK MATEMATYCZNY 2018 który odbędzie się 21.11.2018r.

Czytaj więcej!

„Nie obrażam. Szanuję. Nie hejtuję.”

Zespół Szkół Handlowych w Bydgoszczy zaprasza do uczestnictwa w konkursie na najlepszy, samodzielnie wykonany mem internetowy promujący tolerancję i otwartość.

Czytaj więcej!

Projekt BAKCYL - zapraszamy do udziału w konursach

Projekt Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży, BAKCYL stanowi przykład społecznie odpowiedzialnego współdziałania na rzecz podniesienia poziomu wiedzy finansowej młodego pokolenia Polaków.

Czytaj więcej!

Konkurs plastyczny pn. "Wolność jest w nas! Dumni ze swojej Niepodległej"

Fundacja Skarbowości im. Jana Pawła II zaprasza do udziału w VIII edycji konkursu plastycznego pn. "Wolność jest w nas! Dumni ze swojej niepodległej".

Czytaj więcej!

Zaproszenie do Konkursu "Jestem Liderką"

18 września ruszyła pierwsza edycja konkursu "Jestem liderką". Celem programu "Jestem liderką" jest wspieranie rozwoju talentów przywódczych, obalanie stereotypów dotyczących kobiet oraz promowanie kobiecego stylu przywództwa.

Fundacja Edukacyjna Perspektywy jest partnerem konkursu.

Czytaj więcej!

Światowy Dzień GIS-u

Z okazji Światowego Dnia GIS-u zapraszamy wszystkich chętnych uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich oraz studentów do udziału w indywidualnym internetowym konkursie pod hasłem „Kreatorzy przestrzeni”.

Czytaj więcej!

III Edycja Konkursu Programistycznego HackHeroes

Zachęcamy do udziału w III Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Programistycznego Hack Heroes pod honorowym patronatem Ministerstwa Cyfryzacji.

Czytaj więcej!