Pożar przy Tucholskiej. Czas podziękowań
Dnia 9 lutego 2018 w BUDOWLANCE miało miejsce spotkanie wszystkich wolontariuszy, którzy pomogli pani Arletcie, po pożarze jej mieszkania. Uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych, Szkoły Branżowej nr 6 w Bydgoszczy, nauczyciele praktycznej nauki zawodu i nasz pan elektryk, wyremontowali całe mieszkanie.
SKŁADAM SZCZERE PODZIĘKOWANIE ZA OGROMNY WKŁAD PRACY I ODDANE SERCE, UCZNIOM BUDOWLANKI, UCZNIOM SZKOŁY BRANŻOWEJ NR 6, NAUCZYCIELOM: p. Kazimierzowi Wrotkowskiemu, Pawłowi Rucińskiemu, Rafałowi Walkiewiczowi oraz panu Zbigniewowi Zalewskiemu.
Żadne słowa ani gesty nie oddadzą ogromnej wdzięczności za to, że mozna liczyć na Waszą pomoc. "Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają rękę i proponują swoją przyjaźń".
DZIĘKUJĘ
Magdalena Popielewska
Dyrektor Zespołu Szkól Budowlanych
Konkurs „MISTRZ WIĄZAŃ MURARSKICH” - podsumowanie
W szkolnym konkursie „MISTRZ WIĄZAŃ MURARSKICH” wzięło udział 17 uczniów z klas 2E, 1B, 1C, i 1E. Rywalizacja była zacięta i bardzo wyrównana.
(...)
HARMONOGRAM ZAJĘĆ W ZESPOLE SZKÓŁ BUDOWLANYCH W CZASIE FERII ZIMOWYCH
Zapraszamy na zajęcia...
Czytaj więcej!Bezpieczne ferie na drodze
Wydział Edukacji i Sportu przekazuje informację na temat bezpiecznych ferii na drodze.
Zapraszamy do zapoznania się z załącznikiem...
Szkolenie BHP w ramach Akademii Horusa
6 lutego 2018 roku odbyło się drugie szkolenie BHP w ramach Akademii Horusa firmy "HORUS Innowacyjne Materiały Przemysłowe". Tematem szkolenia była ochrona dróg oddechowych.
(...)
Indywidualne Mistrzostwa ZSB w Tenisie Stołowym
Zapraszamy chętnych uczniów do udziału w zawodach dnia 7 marca o godzinie 12.00
Frisbee na lekcjach wychowania fizycznego
W środę 7 lutego na lekcjach wf uczniowie mieli okazję poznać frisbee.
Czytaj więcej!Od Przedszkola do Budowlanki
6 lutego w ramach promocji szkoły nasza szkoła gościła grupę przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola "TĘCZOWA KRAINA" w Niemczu.
(...)
Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci
DBI 2018 obchodzimy 6 lutego pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci”.
Szacunek to pojęcie, które zawiera w sobie bardzo wiele treści. To istotna wartość, bez której nie zbudujemy kultury zrozumienia, zaufania i tolerancji.
(...)
Dzień Bezpiecznego Internetu - KONKURS
1. Odszukaj na I piętrze "Dekalog Cyfrowego Obywatela".
2. Odszyfruj QR kody dotyczące praw i obowiązków w Internecie. Zapisz hasła na kartce (ważna jest dokładność i numeracja).
3. Podpisaną kartkę (imię i nazwisko, klasa) przynieś do sal: 108 lub 109.
Przewidziane nagrody dla trzech pierwszych osób!!!
Zapraszamy do wspólnej zabawy!!!
Powodzenia!!!