WOLONTARIUSZE BUDOWLANKI

Opublikowano: 2026-06-22 21:17, Numer artykułu: 115670 , Autor: M.Popielewska
Dziś (22.06) odbyło się spotkanie wolontariuszy Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy podsumowujące działania w roku szkolnym 2025/2026. Bez oficjalnych przemówień i sztywnej atmosfery – za to z pizzą, rozmowami i dobrym humorem. Tak właśnie podsumowaliśmy kolejny rok działań naszego szkolnego wolontariatu. Był czas na wspomnienia, podziękowania ❤️ i rozmowy o wszystkim. Dziękuję wszystkim wolontariuszom za zaangażowanie, poświęcony czas i otwarte serca. To ogromna duma, że w naszej szkole są młodzi ludzie, którzy chcą pomagać innym i aktywnie angażują się w życie społeczności szkolnej bez względu na godzinę, dzień, pogodę. Życzymy Wam bezpiecznych, słonecznych wakacji ☀️ i wielu powodów do uśmiechu. Do zobaczenia w kolejnym roku szkolnym! Dziękuję opiekunce wolontariatu Pani Annie Ziernickiej.