"Szkoły Dzieciom 2"

 

Szanowni Państwo, koledzy i koleżanki!

W naszej szkole do 8 marca 2023 działać będzie zbiórka Szkoły Dzieciom dla pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy. Wesprzeć nas można wpłacając pieniądze pod linkiem: pomagam.pl/363n9b lub przynosząc NOWE zabawki, kolorowanki, książki, gry planszowe, puzzle do sali 01 w ZSB. Z pomocą Państwa oraz kolegów i koleżanek 9 marca 2023 dostarczymy do WSD zakupione prezenty. A to wszystko dzięki Państwa hojności.

Wiele dzieci walczy w szpitalach, a przecież co złego światu zrobił taki maluch? Kiedy my cieszymy się życiem mnóstwo ludzi walczy z chorobami, na które żaden człowiek nie zasłużył. Jeszcze trudniej jest patrzeć na malucha, który myśli, że wszystko jest z nim dobrze, a rodzic i lekarz wiedzą, że to nieprawda. Uśmiechasz się do dziecka, choć wiesz, że z jego organizmem nie jest tak jak powinno być. Dlatego chciałybyśmy z Państwa pomocą podarować trochę światełka w tych ciemnościach, uśmiechu w gorsze dni. Pamiętajmy, że dla nas to może być mało, a małym pacjentom może to pomóc. Nieśmy pomoc razem, bo grosz do grosza i będzie kokosza.

W nas jest siła, bo żadne dziecko nie zasłużyło na samotną walkę z chorobą!

Zbiórka organizowana jest w ramach Zwolnionych z Teorii, która jak każda olimpiada ma pewne założenia. Jednym z warunków ukończenia projektu są uzyskane wyświetlenia na social mediach.

Serdecznie zapraszamy na nasz

Facebook: https://www.facebook.com/groups/329321859254528
Instagram:https://www.instagram.com/szkolydzieciom/