Festyn Charytatywny!
21 czerwca Zespół Szkół Budowlanych uczestniczył w wyjątkowym festynie charytatywnym na stadionie GWIAZDA. Pomysłodawcą wydarzenia był Zespół Szkół nr 8, który przy współpracy Fundacji Gramy dla Onko oraz bydgoskich szkół, przedszkoli zorganizował zbiórkę środków na wsparcie dzieci i młodzieży z oddziału onkologicznego bydgoskich szpitali. Podczas festynu na uczestników czekało wiele atrakcji. Poszczególne placówki przygotowały własne, kolorowe stoiska, na których można było znaleźć m.in.: domowe wypieki, słodki poczęstunek, rękodzieło, drobne upominki, animacje i aktywności dla najmłodszych.Atmosfera wydarzenia sprzyjała integracji, wspólnej zabawie i budowaniu solidarności z najmłodszymi pacjentami. Całkowity dochód ze sprzedaży został przeznaczony na pomoc dzieciom zmagającym się z chorobami nowotworowymi.To kolejny przykład na to, że bydgoska społeczność potrafi jednoczyć siły i działać z sercem dla innych.
Dziękujemy wszystkim za okazanie serca tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia!



