Wielobój Siłowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle

W poniedziałek, 7 stycznia w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle rozegrano Wielobój Siłowy o Puchar Dyrektora Szkoły. W zawodach zwyciężył Łukasz Kocikowski z klasy IVC.

Dnia 13 lutego odbyły się XI Indywidualne Mistrzostwa Zespołu Szkół Budowlanych w Tenisie Stołowym. W zawodach uczestniczyło 40 zawodników.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Po raz pierwszy uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych kwestowali na rzecz XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze zebrali kwotę 3801,03 zł.

W grudniu w naszej szkole odbywały się Zawody w piłkę siatkową o Puchar Dyrektora Szkoły. Do zawodów przystąpiło ponad 20 drużyn reprezentujące poszczególne klasy. 20 grudnia w finale zagrali zawodnicy z następujących klas : III G, II B, IV Dr, IV C. Mistrzami Zespołu Szkół Budowlanych o Puchar Dyrektora Szkoły została drużyna z klasy IV Dr, drugie miejsce kl. IV C, trzecie III G i czwarte II B. Najlepszym siatkarzem zawodów został Michał Lamparski z IV Dr.

Uczniowie klasy II C zapraszają społeczność uczniowską do wzięcia udziału w międzyszkolnym turnieju COUNTER – STRIKE’A 1.6. Turniej rozgrywany będzie na wylosowanych przed rozgrywką mapach ESL.

WYMAGANIA:

• 5 graczy z jednej klasy
  • obowiązkowe słuchawki (marka dowolna)
  • dla chętnych swój sprzęt (mysz, klawiatura, mikrofon, podkładka, CFG-swoje ustawienia gry)
Zapraszamy do wspólnej zabawy. Dla zwycięzców przewidywane są nagrody rzeczowe. Zgłoszenia drużyn prosimy składać do pani profesor Katarzyny Filipkowskiej.