„Kreatywna Szkoła Dekoral”

ZSB bierze udział w programie Akademii Technicznej PPG Deco pod nazwą „Kreatywna Szkoła Dekoral”.

Czytaj więcej!

Przedstawiciele z PPG w Naszej Szkole

Dnia 24 października odbyło się szkolenie w ramach programu Kreatywna Szkoła Dekoral.

Czytaj więcej!

Szkolenia branżowe dla nauczycieli przedmiotów zawodowych w ZSB

W dniach 18 maja i 5 czerwca 2018 roku nauczyciele przedmiotów zawodowych ZSB uczestniczyli w szkoleniach branżowych prowadzonych przez przedstawicieli firm partnerskich klasy w zawodzie MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ.

(…)

Czytaj więcej!

SZKOLENIE FIRMY HORUS_OCHRONA PRZED UPADKIEM

14 maja 2018 roku odbyło się trzecie szkolenie BHP w ramach Akademii Horusa firmy "HORUS Innowacyjne Materiały Przemysłowe". Tematem szkolenia była praca na wysokości.

(...)

Czytaj więcej!

Szkolenie firmy VELUX

W sobotę (12.05.2018r.) słuchacze kwalifikacyjnego kursu zawodowego w zawodzie dekarz oraz uczniowie technikum uczestniczyli w szkoleniu zawodowym- produkty komplementarne (rolety zewnętrzne, markizy i rolety wewnętrzne przeciwsłoneczne i dekoracyjne) oraz systemy elektrycznego sterowania, zorganizowanym przez firmę VELUX.

(...)

Czytaj więcej!

Szkolenie firmy VELUX

W sobotę (21.04.2018r.) słuchacze kwalifikacyjnego kursu zawodowego w zawodzie Dekarz oraz uczniowie klasy III E uczestniczyli w szkoleniu zawodowym- montaż okna połaciowego, zorganizowanym przez firmę VELUX.

(...)

Czytaj więcej!

Szkolenie firmy Atlas "Złoty Wiek"

W poniedziałek 8.01. odbyło się szkolenie organizowane przez firmę Atlas "Złoty Wiek" które dedykowane było dla uczniów kształcących się w klasach o spec. Renowacja elementów architektury.

(...)

Czytaj więcej!

SZKOLENIE FOX DEKORATOR

16 listopada w Zespole Szkół Budowlanych mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli marki Fox Dekorator pana Łukasza Błońskiego i pana Michała Sobieskiego.

Była to okazja do podziękowania za dotychczasową współpracę i nadania panu Łukaszowi Błońskiemu tytułu „Przyjaciela Budowlanki”.

(...)

Czytaj więcej!

SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI W BYDGOSZCZY

Dzięki życzliwości Grupy ATLAS i firmy NIDA GIPS, w dniach 12-13 czerwca br. 8 nauczycieli praktycznej nauki zawodu wzięło udział w szkoleniu z zakresu obsługi agregatów tynkarskich i maszynowego wykonywania tynków gipsowych i cementowo-wapiennych.

(...)

Czytaj więcej!

NAUCZYCIELE NA SZKOLENIACH W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM

Dnia 28 kwietnia 2017r. 4. nauczycieli zajęć praktycznych odwiedziło zakład produkcyjny ATLAS w Zgierzu.

(...)

Czytaj więcej!