Termin godzin dostępności nauczycieli

 

Nazwisko i imię nauczyciela

Termin godzin dostępności

dzień

godziny

Ałtyn Anna

piątek

10.40-11.40

Ałtyn Maciej

wtorek

11.35-12.35

Błaszczyk Tamara

poniedziałek

15.30-16.30

Ciechowicz Emilia

poniedziałek

12.45-13.45

Czechowska Dorota

poniedziałek 13.30-14.30

Czywczyński Kamil

wtorek

8.50-9.50

Dankowiakowska Justyna

poniedziałek

8.50-9.50

Dąbrowska Beata

poniedziałek

9.45-10.45

Dybisz Erwina

środa

9.50-10.50

Dzięciołowski Grzegorz

wtorek

10.40-11.40

Filipkowska Katarzyna

poniedziałek

10.40-11.40

Frąckiewicz Maria

wtorek

11.25-12.25

Głogowski Michał

wtorek

12.15-13.15

Hauke Marek

wtorek

9.40-10.40

Jankowska Joanna

poniedziałek

10.35-11.35

Januszewska Katarzyna

wtorek

14.30-15.30

Jędrzejczyk Łukasz

piątek

11.40-12.40

Kamionko-Ciechanowska Bogna

czwartek

8.50-9.50

Kin Damian

wtorek

12.30-13.30

Kmieć Kazimierz

wtorek 15.30-16.00

Kmieć-Brodecka Ewa

wtorek

14.30-15.30

Kosińska Dominika

wtorek

10.35-11.35

Kowalik Agnieszka

poniedziałek

14.30-15.30

Kożuszko Sylwia

wtorek

9.45-10.45

Kujawa Mateusz

 

 

Leik Anna

środa

13.30-14.00

Łabuńska-Marolewska Ewa

wtorek

11.40-12.40

Maćkowska Daria

poniedziałek

9.45-10.45

Majewska Izabela

czwartek

10.45-11.45

Manikowski Jan

środa

14.00-15.00

Manikowski Łukasz

wtorek

14.30-15.30

Marks Kacper

poniedziałek

15.20-16.20

Mleczek Piotr

środa

8.50-9.50

Młynarczyk Dorota

czwartek

8.50-9.50

Modrzejewska-Fryżewska Agnieszka

poniedziałek

9.45-10.45

Mrozik-Gliszczyński Wojciech

czwartek

15.50-16.50

Nowak Jolanta

wtorek

11.40-12.40

Odjas Mariusz

środa

11.40-12.40

Pawełkowski Karol

środa

12.30-13.30

Piątkowska Joanna

wtorek

9.45-10.45

Piętka-Baumgart Joanna

środa

9.45-10.45

Pionke Honorata

środa

9.40-10.40

Piskorska Ewa

środa

14.30-15.30

Piwowski Ryszard

środa

18.00-19.00

Polasik Beata

poniedziałek

14.30-15.30

Popielewska Magdalena

wtorek

15.00-16.00

Przybylińska Paulina

poniedziałek

13.30-14.30

Rachuba Karolina

poniedziałek

10.40-11.40

Radomski Jerzy

wtorek

11.40-12.40

Raduńska-Pacholska Dominika

poniedziałek

13.30-14.30

Raniszewski Paweł

poniedziałek

13.05-14.05

Rosiak Maria

piątek

9.50-10.50

Rudnik Damian

czwartek

9.45-10.45

Rutkiewicz Piotr

czwartek

14.30-15.30

Sakiewicz Wioletta

środa

9.45-10.45

Schulz Ewa

czwartek

11.50-12.50

Siemianowska Magdalena

środa

10.35-11.35

Sperski Marek

piątek

10.40-11.40

Startek Beata

środa

11.40-12.40

Studzińska Anita

poniedziałek

11.40-12.40

Surmińska Sylwia

wtorek

8.45-9.45

Szafraniec Anna

poniedziałek

10.35-11.35

Szerszyńska Elżbieta

   

Szymczyk Anna

środa

9.50-10.50

Wachowiak Aleksandra

czwartek

8.45-9.45

Walkowiak Rafał

środa

17.15-18.15

Wdowiak-Jendrzejczak Marta

środa

15.20-16.20

Willa Ewelina

wtorek

14.30-15.30

Wojciechowska-Bollin Bogna

środa

10.35-11.35

Woszczyński Łukasz

wtorek

13.30-14.30

Wrotkowski Kazimierz

czwartek

13.45-14.45

Wysocka Agnieszka

poniedziałek

11.35-12.35

Zatorski Dariusz

wtorek

10.40-11.40

Zielonka Kinga

poniedziałek

14.30-15.30

Zienkowski Cezary

   

Ziernicka Anna

czwartek

9.45-10.45