Światowy Dzień Wolontariusza

"Praca, którą wykonuje się za darmo, z potrzeby serca, jest istotnie bezcenna..."

Czytaj więcej!

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W ŚWIĄTECZNEJ ZBIÓRCE ŻYWNOŚCI

Stowarzyszenie Bank Żywności w Chojnicach serdecznie zaprasza do udziału w corocznej publicznej świątecznej zbiórce żywności.

Czytaj więcej!

ZBIÓRKA ŻYWNOSCI DLA POTRZEBUJĄCYCH

Już po raz kolejny Bank Żywności w Chojnicach przy wsparciu wolontariuszy z naszej szkoły zaprasza do zbiórki żywności dla potrzebujących. Zbiórka żywności organizowana jest w bydgoskich supermarketach w terminie 30 listopada oraz 1 grudnia.

Czytaj więcej!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - rusza nabór na wolontariusza/kę

Pomaganie jest dziecinnie proste - pod takim hasłem ogłosiła swoją kampanię WOŚP.

Czytaj więcej!

SPEŁNIĆ MARZENIE

W dniu 30 października Gracjan uczeń drugiej klasy wraz z kolegami z Zespołu Szkół Budowlanych w Bydgoszczy w odpowiedzi na niepisany apel zorganizował zbiórkę i zakupił prezent, by spełnić marzenie 13 letniego Adriana przebywającego obecnie w Zespole Placówek Opiekuńczo Wychowawczych.

Czytaj więcej!

ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI DLA SENIORA

Uczniowie z Zespołu Szkół Budowlanych w dniu 26 października uczestniczyli w akcji zbiórki żywności organizowanym przez Bank Żywności w Chojnicach. Celem zbiórki było zebranie żywności dla seniorów na organizację świątecznych paczek.

Czytaj więcej!

WOLONTARIAT SPORTOWY MŚ FIFA U-20 2019

Od 23 maja 2019 roku, przez ponad trzy tygodnie, odbędą się w Bydgoszczy MŚ FIFA U-20 2019.

Przyjmujemy zapisy.

Czytaj więcej!

Wolontariat - spotkanie organizacyjne

W dniach 16-17 października odbędą się pierwsze spotkania organizacyjne dla osób, które zamierzają dołączyć do grona szkolnych wolontariuszy.

Czytaj więcej!

Poszukiwany/-a Wolontariusz/-ka

Już w najbliższą niedzielę w Bydgoszczy odbędzie się 6. Półmaraton - impreza biegowa, która przyciąga uczestników nie tylko z całej Polski ale również z zagranicy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób przygotowuje się takie wydarzenie oraz chcesz sprawdzić siebie w trudnej sytuacji czy poznać VIP-ów ze świata sportu - zapraszam do uczestnictwa.

Czytaj więcej!

TARGI WOLONTARIATU

Dnia 9 października 2018 r. w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu odbyła się prezentacja Szkolnych Kół Wolontariatu. Wśród wystawców swoje stoisko miała również nasza "Budowlanka".

Czytaj więcej!