Wolontariat SPORTOWY

Dołącz do WOLONTARIATU SPORTOWEGO...

Czytaj więcej!

BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA WOLONTARIUSZY

Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu ogłasza nabór na NIEODPŁATNE SZKOLENIA dla osób młodych między 15 – 29 rokiem życia...

Czytaj więcej!

Wolontariat - harmonogram spotkań

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu informuje, że spotkanie grupy - Szkolny Lider Wolontariatu - odbędzie się w poniedziałek o godzinie 11:35. Natomiast regularne dyżury odbywać się będą w piątki o godzinie 10:35.

Osoby zainteresowane dołączeniem go grupy wolontariuszy zapraszamy do dołączenia do zamkniętej grupy na FB - ZSB WOLONTARIAT.

Czytaj więcej!

"Walentynkowe pisanie 2019" – I miejsce w konkursie literackim

„O miłości ciężko pisać…”, ale niektórzy potrafią...

Uczeń technikum geodezyjnego, Damian Gabiński, z IGW wziął udział w pozaszkolnym konkursie literackim "Walentynkowe pisanie 2019" i zdobył I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych za napisanie wiersza o miłości.

Czytaj więcej!

POSZUKIWANI LIDERZY WOLONTARIATU

Masz ciekawe pomysły na działania w obszarze wolontariatu, chciałabyś/chciałbyś nauczyć się umiejętności organizacji i planowania Zapraszamy do Szkolne Koło Wolontariatu.

Trwa nabór chętnych osób do pełnienia funkcji Liderów Wolontariatu.

Czytaj więcej!

Światowy Dzień Wolontariusza

"Praca, którą wykonuje się za darmo, z potrzeby serca, jest istotnie bezcenna..."

Czytaj więcej!

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W ŚWIĄTECZNEJ ZBIÓRCE ŻYWNOŚCI

Stowarzyszenie Bank Żywności w Chojnicach serdecznie zaprasza do udziału w corocznej publicznej świątecznej zbiórce żywności.

Czytaj więcej!

ZBIÓRKA ŻYWNOSCI DLA POTRZEBUJĄCYCH

Już po raz kolejny Bank Żywności w Chojnicach przy wsparciu wolontariuszy z naszej szkoły zaprasza do zbiórki żywności dla potrzebujących. Zbiórka żywności organizowana jest w bydgoskich supermarketach w terminie 30 listopada oraz 1 grudnia.

Czytaj więcej!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - rusza nabór na wolontariusza/kę

Pomaganie jest dziecinnie proste - pod takim hasłem ogłosiła swoją kampanię WOŚP.

Czytaj więcej!

SPEŁNIĆ MARZENIE

W dniu 30 października Gracjan uczeń drugiej klasy wraz z kolegami z Zespołu Szkół Budowlanych w Bydgoszczy w odpowiedzi na niepisany apel zorganizował zbiórkę i zakupił prezent, by spełnić marzenie 13 letniego Adriana przebywającego obecnie w Zespole Placówek Opiekuńczo Wychowawczych.

Czytaj więcej!