Zaproszenie Prezydenta Miasta na obchody 74. Rocznicy Zakończenia II Wojny Światowej

Pan Rafał Bruski Prezydent Miasta Bydgoszczy zaprasza w dniu 8 maja 2019 r. na uroczyste obchody 74. Rocznicy Zakończenia II Wojny Światowej.

Uroczystości rozpoczną się o godz. 13:00 przed Pomnikiem Wolności i poprzedzone będą mszą św. o godz. 12.00 w Kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła przy Placu Wolności.

Czytaj więcej!

"Bydgoska Majówka" na Wyspie Młyńskiej

Prezydent Miasta zaprasza do udziału w "Bydgoskiej Majówce", która rozpocznie sie 1 maja 2019 r. o godz. 12:00 na Wyspie Młyńskiej wspólnym odśpiewaniem "Ody do radości".

Czytaj więcej!

"Biedroneczka" w Budowlance

8 kwietnia gościliśmy dwie grupy dzieci, pięciolatków i sześciolatków z Niepublicznego Przedszkola "Biedroneczka"przy ulicy Połczyńskiej w Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

Świąteczna akcja dla dzieci

Kolejny raz Zespół Szkół Budowlanych przekazał okolicznościowe odlewy do Mieszkania Usamodzielnienia Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo Wychowawczych przy ul. Popiełuszki.
Dołączyliśmy się też do akcji Moto Dawców Uśmiechu - gipsowe Moto Zające trafiły do małych pacjentów Szpitala im. Jurasza.

Czytaj więcej!

OFERTA PRACY

Biuro Karier „Nowy Horyzont” zaprasza uczniów, absolwentów i sympatyków Budowlanki do zapoznania się z aktualną ofertą pracy prezentowaną przez Bydgoski Park Przemysłowo Technologiczny.

Czytaj więcej!