Drużynowe Mistrzostwa Bydgoszczy w tenisie stołowym

Dnia 26.11.2013 r. i 03.12.2013 r. odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Bydgoszczy w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt. Reprezentacje naszej szkoły dzielnie walczyły z innymi uczestnikami zawodów. Dziewczęta Marta Łączna z kl. IIG i Sara Kruszczyńska z kl. IIIB zdobyły bardzo wysokie III miejsce. GRATULUJEMY !!!

Czytaj więcej!

„Parada Mikołajów”

Dnia 6 grudnia 2013 r. odbyła się „Parada Mikołajów”. W konkursie na najlepsze przebranie za Świętego Mikołaja lub Śnieżynkę wygrali:
I miejsce – klasa III H
II miejsce – Kacper Czaplewski kl. IVB
III miejsce – klasa I E

Czytaj więcej!

I-sze Międzyszkolne Mistrzostwa Bydgoskich Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

I-sze Międzyszkolne Mistrzostwa Bydgoskich Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc - 06.12.2013r., szkołę w wadze do 70 kg reprezentował Paweł Bednarz. Zdobył on V miejsce na 12 zgłoszonych zawodników wynikiem 80 kg.

Czytaj więcej!

Goście z Bośni, Hiszpanii, Włoch i Ukrainy

Klasa I E wraz z wychowawczynią Joanną Piątkowską we współpracy ze szkolnym wolontariatem zorganizowała spotkanie z wolontariuszami z różnych krajów Europy.

Czytaj więcej!

X Drużynowe Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach

X Drużynowe Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach 04.12.2013r., naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Jakub Racławski, Mikołaj Klause, Izabela Szerwińska oraz zawodnicy rezerwowi Bartosz Pempuś i Adam Chrostowski. Zawodnicy wywalczyli VI miejsce na 15 startujących zespołów.

Czytaj więcej!